LAIPNI LŪDZAM UZ 
DRAUGU KARAOKE pasākumu

Sajūtieties kā superzvaigzne – mums ir profesionāls aprīkojums, noskaņots tieši jums.

Dziesmu saraksts tiek atjaunots ik mēnesi – tajā atradīsiet it visu, sākot no senām dziesmām līdz jaunākajiem hitiem dažādās valodās. Mēs piedāvājam izvēlēties no vairāk kā 45 000 dziesmu!

Nāciet un dziediet – par velti!

Lejuplādēt
dziesmu sarakstus

Visi dziesmu saraksti ir pieejami PDF formātā.
Lai tos atvērtu, jums būs nepieciešama Adobe Acrobat Reader programma.

DRAUGU IERAKSTU 
STUDIJA

Dziediet & ierakstiet savu CD!

VADĪTĀJI

Nauris

"DZIEDIET LĪDZI!"

Es varu sazināties latviešu, angļu un krievu valodās! Esmu piedalījies vairākos dziesmu un talantu konkursos, vairākus gadus dziedājis korī "Kamēr...", piedalījies televīzijas šovos "Koru kari", ko organizē TV3, & "Mūsu zelta dziesma", ko organizē TV3, kā arī intelektuālajos TV šovos "Zini vai mini", ko organizē LTV1, & "V.I.P", ko organizē LTV1.

Andris

"VIENMĒR SMAIDIET!"

Es spēju saprasties ar dažādu tautību cilvēkiem, vienmēr ar smaidu uz lūpām, allaž gatavs palīdzēt. Mēs darīsim visu, ko spējam, lai jūsu vakars Draugu karaoke bārā būtu neaizmirstams. Uzdziedāsim kādu dziesmu!

Viktorija

"SKAISTA & APBUROŠA!"

Cilvēkiem patīk Viktorija viņas apburošā smaida dēļ! Viņa spēs atrast pareizo dziesmu ikvienam, un, pat ja neesat nevainojams dziedātājs, ar viņas palīdzību jūs izklausīsieties labi!

Arturs

"ATRADĪS PAREIZO DZIESMU"

Vienalga, kāda mūzika jums patīk: pops, roks, reps vai kāds cits žanrs. Artūrs palīdzēs jums atrast īsto dziesmu!

Romāns

"IZPAUDIET SEVI"

Dziedāšana ir lielisks veids, kā izpausties, tādēļ izdziediet savu sirdi!

Sandra
&
Dima

"MĒS ESAM TALANTĪGI"

Jā, mēs esam jauni; jā, mēs esam talantīgi, un mēs nekad neizrādāmies. Katru reizi, uzkāpjot uz skatuves sajūsminātu skatītāju pilnā zālē, mēs redzam cilvēkus un saprotam, ka šie skatītāji ir satriecoši” – relaksēti uzvelkot kādu dūmu, stāsta Dima un Sandra.